Już niebawem aktualne informacje…

Przeprowadzka w domu jednorodzinnym jest zawsze sporym wyzwaniem i możliwością oderwania się od rutynowego organizowania przeprowadzek na zlecenie dużych firm. Z tego powodu z ciekawością przystąpiliśmy do ogranizowania przeprowadzki domu jednorodzinnego na przedmieściach Poznania. Naszym zadaniem było przewiezienie 80 metrów sześciennych mienia, na które składały się meble, meble ogrodowe, książki i zabawki. Staranne spakowanie i zabezpieczenie rodzinnych pamiątek i bibelotów było dla nas punktem honoru. Zadbaliśmy o to, by wszystkie dotarły na nowe miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Do naszego poznańskiego biura trafił ostatnio Klient, który zlecił nam nietypowe i odpowiedzialne zadanie. Chodziło o przewiezienie, a przede wszystkim zabezpieczenie na czas transportu zestawu zabytkowych mebli o sporej wartości – zarówno materialnej, jak i sentymentalnej.

Do realizacji tego zlecenia oddelegowaliśmy wyspecjalizowaną ekipę. Warto wiedzieć, że podczas pracy gwarantujemy Klientom wszystkie opakowania i materiały niezbędne do przewiezienia wszystkich ładunków w odpowiednich warunkach. Cenne meble dotarły bez przeszkód na miejsce przeznaczenia, a nasz Klient odwdzięczył się ze pomyślnie zrealizowane zlecenie dobrymi referencjami.

Poznański Urząd Regulacji Energetyki zmienił niedawno swoją siedzibę. Z przyjemnością informujemy, że do nowej lokalizacji przy ulicy Wielkiej przeniósł się z pomocą DTS Przyjemne Przeprowadzki. Naszym zadaniem było przetransportowanie mienia o łącznej kubaturze 96 metrów sześciennych. Na realizację tego zlecenia mięliśmy zaledwie jeden weekend. Dzięki zaangażowaniu naszej ekipy wykonaliśmy je terminiowo.

O tym, że warto nam zaufać przekonało się już wielu klientów firmowych i indywidualnych. Tym razem mięliśmy przyjemność współpracować z bankiem Raiffeisen Polbank, na zlecenie którego firma DTS Przeprowadzki zorganizowała transport z Warszawy do Poznania. Powierzono nam kompletne wyposażenie jednego z salonów, który zmieniał lokalizację.

Mimo znacznej odległości, przeprowadzka przebiegła sprawnie i szybko.

W ostatnich dniach realizowaliśmy usługą przeprowadzki dla firmy Benefit Systems.

Relokacją objęte było mienie biurowe firmy. Transportowaliśmy je z siedziby w Łodzi do Szczecina.

W przypadku przeprowadzek na tak dużych odległościach bardzo ważne jest, aby zapewnić perfekcyjne zabezpieczenie, aby mienie transportowane nie uległo uszkodzeniu. Nasza firma dysponuje najlepszym zabezpieczenie, dlatego warto dołączyć do grona zadowolonych klientów naszej firmy.

 

Jeśli i Państwo planujecie przeprowadzkę – zapraszamy do kontaktu z DTS Przyjemne Przeprowadzki!

Zapraszamy już wkrótce!